OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Jesteśmy gotowi, aby przeprowadzić działania marketingowe dla Twojej firmy w Internecie, które przyniosą Ci sukces i duże zyski.
Stawiamy na jakość, skuteczność i dobre relacje z naszymi klientami.

Logo dentysty z Sosnowca

"Zleciliśmy wykonanie strony internetowej oraz wdrożenie działań marketingowych agencji SEM7. Już w pierwszych tygodniach od wdrożenia strony i działań SEO pojawili się pacjenci z internetu. Wysoka skuteczność działań SEO i fachowe podejście do biznesu zdecydowanie wyróżniają SEM7 na tle konkurencji."

BARTOSZ PAŁYGA
Stomatologia Pałyga

Pozytywka logo

"SEM7 prowadzi dla nas kompleksowy pakiet działań marketingowych (m.in. marketing szeptany, content marketing, SEO, social media marketing oraz copywriting). Gigantyczne doświadczenie SEM7 w branży marketingu internetowego jest nieocenionym wsparciem dla rozwoju naszego start-upu."

MARIA ROBOTYCKA TOŁŁOCZKO
Pozytywka.com

Ampla logo

"Z dużym powodzeniem korzystamy z usług SEM7 do pozycjonowania naszego sklepu internetowego. Współpraca z SEM7 przebiega bardzo sprawnie i zawsze możemy liczyć na wsparcie i doradztwo w zakresie marketingu internetowego. Szczerze polecamy współpracę z SEM7."

PRZEMYSŁAW OSTOJSKI
Ampla.eu

Venezia logo

"Dzięki wdrożonym przez SEM7 działaniom SEO moja restauracja odżyła na nowo. Wysokie pozycje w wyszukiwarce bezpośrednio przekładają się na bardzo dużą liczbę zamówień. Pakiet SEM7 okazał się idealnym rozwiązaniem dla mojego biznesu. Zdecydowanie rekomenduję."

MARCIN DATKO
Restauracja Venezia

be-master.pl logo

"Od samego początku działalności współpracuję z SEM7 w zakresie SEO oraz content marketingu. Realizowana strategia marketingowa pomogła nie tylko wykreować markę BE-MASTER, ale przede wszystkim zdobyć nowych klientów. Bardzo doceniam profesjonalizm agencji oraz otwartość na potrzeby klienta. "

BEATA MASTER
Be-master.pl

logo Motorat

"Dotychczasowa współpraca z SEM7 przełożyła się bezpośrednio na wysoką widoczność naszej firmy w internecie i nowych klientów. Za każdym razem mogę liczyć na wsparcie i doradztwo ze strony agencji. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i zdecydowanie rekomenduję SEM7."

RAFAŁ BRYŁA
Motorat

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności