Dlaczego SEM7 jest lepszy od tradycyjnego SEO?

Szybko zmieniające się trendy w dziedzinie marketingu internetowego oraz zmiany zachowań użytkowników Internetu sprawiają, że Twoja firma potrzebuje kompleksowej strategii promocji, a nie tylko pozycjonowania.

 

System SEM7 to dużo więcej niż tradycyjne pozycjonowanie, nastawione tylko na osiąganie wysokich pozycji w wyszukiwarce. System SEM7 zawiera wszystkie niezbędne dla Twojej firmy usługi marketingowe, które bezpośrednio przełożą się na Twój cel biznesowy - wzrost sprzedaży, dotarcie do nowych klientów, zwiększenie lojalności stałych klientów, zaistnienie na nowych rynkach i każdy inny cel biznesowy, który wyznaczysz dla planowanej kampanii marketingowej.

 

 

Efekt w postaci wzrostu ruchu wykres

 

 

W zależności od branży oraz profilu działalności, Twoja strategia obecności w Internecie powinna obejmować różnorodne kanały dotarcia do Klientów. Statystyki pokazują, że aż 70% klientów szuka informacji na temat firm i ich ofert w mediach społecznościowych. Jeżeli chcesz zbudować pozycję eksperta z pewnością powinieneś wykorzystać potencjał content marketingu. Aż 80% ekspertów z branży marketingowej potwierdza, że wdrożenie działań content marketingowych pomaga osiągać cele realizowanych kampanii. Nie możemy także zapominać o działaniach mobile marketingu. Internauci mobilni o 51% częściej odwiedzają sklepy stacjonarne i o 51% chętniej decydują się na dokonanie zakupu, jeżeli wcześniej mogli znaleźć niezbędne informacje na stronach internetowych za pomocą urządzeń mobilnych.

 

Mając na uwadze dynamikę zmian w branży e-marketingu, nie powinniśmy ograniczać strategii promocji tylko do jednego działania. Nasz autorski System SEM7 gwarantuje optymalny dobór kanałów marketingowych, które dopasowane są do branży i specyfiki każdego Klienta.

 

 

MASZ PROBLEM Z WYBOREM USŁUGI DLA CIEBIE?

Oferujemy fachowe wsparcie i bezpłatne konsultacje. Dla każdego naszego klienta tworzymy indywidualną
strategię promocji w Internecie. Możemy to zrobić także dla Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności