Czy jesteś liderem na swoim lokalnym rynku?

Jeżeli Twoja stronie nie pokazuje się na pierwszych pozycjach w Google, to znaczy, że konkurencja już przejęła Twoich potencjalnych klientów. Zobacz jak możesz to zmienić.

Pozycjonowanie w Lublinie

Niemalże wszyscy internauci wpisują frazy lokalne do wyszukiwarki (np. pozycjonowanie lublin) szukając konkretnych produktów oraz ofert. Wynika to z faktu, że zależy nam na uzyskanie wyników, które będą maksymalnie dopasowane do naszych oczekiwań. W jaki sposób możesz wykorzystać tę zależność? Zastosuj skuteczną strategię lokalnego SEO i przejmij klientów z lokalnego rynku.  

 

Pamiętaj, że zdecydowana większość użytkowników sieci, wyszukuje produkty i usługi wpisując frazy powiązane z miejscowością w której zamieszkują. Wystarczy, że będziesz w lokalnym wymiarze bardzo widoczny w wynikach wyszukiwarki, a prześcigniesz swoją konkurencję! Przydatna w tym względzie jest także wprowadzona przez Google technologia geolokalizacji, która bardziej dopasowuje się do zapytań o charakterze lokalnym.

  • Większy ruch na stronie wykresWiększy ruch na stronie
  • Nowi klienci ikonaNowi klienci
  • Wyższa sprzedaż produktów koszykWyższa sprzedaż produktów
  • Większa widoczność w Internecie ikonaWiększa widoczność w Internecie
  • Silniejsza pozycja marki ikonaSilniejsza pozycja marki
  • Przewaga nad konkurencją ikonaPrzewaga nad konkurencją

Zamów wycenę

Oferta pozycjonowania w Lublinie
 
Pozytywka logo

"Agencja SEM7 prowadzi dla nas kompleksowy pakiet działań marketingowych (m.in. marketing szeptany, content marketing, SEO, social media marketing oraz copywriting). Gigantyczne doświadczenie SEM7 w branży marketingu internetowego jest nieocenionym wsparciem dla rozwoju naszego start-upu."

MARIA ROBOTYCKA TOŁŁOCZKO
Pozytywka.com

Stomatologia Pałyga logo

"Zleciliśmy wykonanie strony internetowej oraz wdrożenie działań marketingowych agencji SEM7. Już w pierwszych tygodniach od wdrożenia strony i działań SEO pojawili się pacjenci z internetu. Wysoka skuteczność działań SEO i fachowe podejście do biznesu zdecydowanie wyróżniają SEM7 na tle konkurencji."

BARTOSZ PAŁYGA
Stomatologia Pałyga

Venezia logo

"Dzięki wdrożonym przez agencję SEM7 działaniom SEO moja restauracja odżyła na nowo. Wysokie pozycje w wyszukiwarce bezpośrednio przekładają się na bardzo dużą liczbę zamówień. Pakiet SEM7 okazał się idealnym rozwiązaniem dla mojego biznesu. Zdecydowanie rekomenduję."

MARCIN DATKO
Restauracja Venezia

Motorat logo

"Dotychczasowa współpraca z agencją SEM7 przełożyła się bezpośrednio na wysoką widoczność naszej firmy w internecie i nowych klientów. Za każdym razem mogę liczyć na wsparcie i doradztwo ze strony agencji. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy i zdecydowanie rekomenduję SEM7."

RAFAŁ BRYŁA
Motorat

 
Kim jesteśmy ikona

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zespołem ekspertów w branży marketingu internetowego. Realizujemy kompleksowe zlecenia naszych Klientów, w ramach których wykonujemy wszystkie niezbędne działania, prowadzące do osiągnięcia ich sukcesu biznesowego. Jesteśmy zorientowani na Kliencie i jego potrzebach.
Zaufaj specjalistom ikona

Współpracuj z ekspertami

Specjalizujemy się w branży SEO. Pozycjonujemy zarówno mikro i małe przedsiębiorstwa, jak i firmy o mocnej pozycji na rynku. Indywidualna strategia działania to w nasz sprawdzony przepis na sukces. Sprawdź opinie i rekomendacje naszych Klientów, aby upewnić się, że jesteśmy godni polecenia. Posiadamy ugruntowaną pozycję na rynku usług e-marketingu i z dużą pewnością patrzymy w przyszłość.

Miasto wielu możliwości biznesowych!

Zobacz dlaczego warto rozwijać firmę na Lubelskiej Wyżynie IT.

Ikona Lublin

Lublin to dziewiąte miasto w Polsce ze względu na liczbę ludności (ponad 335 tys. mieszkańców). Jest to także największe miasto polskie na wschód od Wisły. Strategia miasta Lublin zakłada intensywne wsparcie lokalnej przedsiębiorczości.

 

Lublin od lat stymuluje rozwój innowacji, intensywnie wspierając działalność badawczo-rozwojową, co pozwoliło na stworzenie Lubelskiej Wyżyny IT. W ostatnich latach Lublin pozyskał liczne dotacje unijne. Środki te zostały przeznaczone na rozbudowę infrastruktury, rozwój przedsiębiorstw czy podwyższenie kompetencji mieszkańców miasta.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności