Sprawdź czy system SEM7 jest odpowiedni dla Twojej firmy

Profesjonalne kampanie marketingowe ikona

Prowadzimy profesjonalne kampanie marketingowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kompleksowych kampanii marketingowych dla firm o stabilnej pozycji na rynku. Nasza współpraca z działami marketingowymi opiera się na wzajemnym zaufaniu, terminowości oraz eksperckim podejściu do biznesu. Wspólny cel, w postaci osiągnięcia założonych celów kampanii wyznacza kierunek naszych działań.

 

Naszym atutem jest kompleksowość. Dzięki temu możemy samodzielnie realizować nawet najbardziej złożone projekty marketingowe. Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy. Wykorzystujemy szerokie spektrum kanałów i narzędzi marketingowych, które umożliwiają dotarcie do różnorodnych segmentów odbiorców. Wysoko cenimy współpracę i stawiamy na najwyższą jakość naszych usług. Dokładamy wszelkich starań, aby prowadzone przez nas kampanie przyczyniły się do osiągnięcia sukcesu biznesowego i marketingowego naszych Klientów. Zapewniamy pełną przejrzystość rozliczeń oraz bezpieczeństwo prowadzonych działań.

Skonsultuj System SEM7 ze specjalistą
Rozwój firm lokalnych ikona

Napędzamy rozwój firm lokalnych

Jeżeli chcesz rozwinąć swój biznes w Internecie, zgłoś się do nas. Pomagamy lokalnym firmom zdobyć nowych klientów z Internetu. Statystyki pokazują, że aż 97% internautów szuka głównie usług i firm lokalnych. Jeżeli chciałbyś wykorzystać potencjał Internetu do napędzenia swojej firmy, skorzystaj z naszej oferty.

 

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych dla lokalnych przedsiębiorców z różnych branż, począwszy od branży budowlanej, przez branżę finansową, informatyczną, medyczną, motoryzacyjną, odzieżową, transportową, aż po branżę rozrywkową. Od lat wspieramy przedsiębiorców z całej Polski w zwiększeniu widoczności ich stron na różnych rynkach lokalnych. Niezależnie czy prowadzisz działalność usługową, handlową czy produkcyjną - zgłoś się do nas. Zwiększymy widoczność Twojej firmy w wyszukiwarce, dzięki czemu zdobędziesz nowych klientów. Dla każdego naszego Klienta przygotowujemy indywidualną strategię obecności w Internecie, dopasowaną do specyfiki jego branży oraz konkretnych oczekiwań.

Chcę otrzymać ofertę Systemu SEM7
Wsparcie młodych przesiębiorców ikona

Wspieramy młodych przedsiębiorców

Oferujemy kompleksowe wsparcie marketingowe dla nowych i rozwijających się biznesów lokalnych. Doradzamy, z których kanałów skorzystać, aby skutecznie trafić do wybranej grupy odbiorców. Statystyki pokazują, że 3 na 4 firmy przeżywają pierwszy rok działalności. Do 3 roku działalności udaje się dotrwać tylko 43% firm. Jeżeli planujesz długofalowy rozwój swojej firmy, od samego początku powinieneś wdrożyć przemyślane działania marketingowe, które pozwolą Ci zbudować stabilną pozycję na rynku.

 

Korzystając z naszego wsparcia możesz liczyć na fachowe doradztwo w zakresie doboru optymalnych kanałów marketingowych. Dzięki temu będziesz mógł pozyskać liczne grono nowych klientów z Internetu i zapewnić swojej firmie szybszy rozwój. Z myślą o młodych przedsiębiorcach stworzyliśmy abonamentowy system rozliczeń, abyś nie musiał ponosić jednorazowo wysokich kosztów marketingowych. Współpracując z nami masz gwarancję, że nigdy nie zaskoczymy Cię wysokimi kosztami, a jednocześnie będziemy mogli wdrożyć kompleksową kampanię marketingową Twojej firmy.

Zapytaj o ofertę Systemu SEM7

MASZ PROBLEM Z WYBOREM USŁUGI DLA CIEBIE?

Oferujemy fachowe wsparcie i bezpłatne konsultacje. Dla każdego naszego klienta tworzymy indywidualną
strategię promocji w Internecie. Możemy to zrobić także dla Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności