Ile kosztuje system SEM7?

Elastyczność systemu SEM7 umożliwia jego wdrożenie w każdej firmie, która planuje rozwinąć swoją działalność w internecie. Dla każdego naszego Klienta dobieramy optymalne kanały marketingowe, zależnie od jego oczekiwań i wielkości budżetu. Nie stosujemy sztywnych stawek za działania marketingowe, ponieważ każda firma jest inna i wymaga indywidualnej strategii marketingowej. Takie podejście pozwala nam osiągnąć wysoką efektywność i skuteczność działań marketingowych.

 

Rozliczamy się w oparciu o system abonamentowy. Na początku współpracy określamy czas trwania umowy oraz miesięczną stawkę za wdrożenie systemu SEM7. Wysokość stawki uzależniona jest od intensywności prowadzonych działań oraz ilości wykorzystanych kanałów marketingowych. Rozliczenie abonamentowe jest korzystne dla obu stron, ponieważ pozwala realizować zarówno jednorazowe modyfikacje na stronie, jak i czasochłonne działania marketingowe. Dzięki temu możemy nastawić się na osiąganie długofalowych efektów w postaci wzmocnienia marki, a nie tylko na krótkotrwałej poprawie widoczności strony.

 

Jeżeli nie wiesz jakie działania powinieneś wdrożyć, skonsultuj się z naszym specjalistą. Powiedz nam jaki masz budżet, a my zaproponujemy pakiet działań, które możemy dla Ciebie wykonać.

 

 

MASZ PROBLEM Z WYBOREM USŁUGI DLA CIEBIE?

Oferujemy fachowe wsparcie i bezpłatne konsultacje. Dla każdego naszego klienta tworzymy indywidualną
strategię promocji w Internecie. Możemy to zrobić także dla Ciebie.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM SPECJALISTĄ

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności