Konferencja flexiform w Katowicach

Druga edycja konferencji FlexiForm Day zgromadziła w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach dziesiątki przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes w Internecie.

 

Uczestnicy konferencji FlexiForm w Katowicach
Konferencja Flexiform w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach

 

Konferencja była doskonałą okazją do poznania potencjału video marketingu oraz do zainspirowania się ciekawymi pomysłami na stworzenie kampanii video dla własnej firmy. Uczestnicy poznali zasady tworzenia skutecznych kampanii marketingowych, a także narzędzia do analizy i monitorowania skuteczności działań realizowanych w Internecie.

 

Podczas konferencji przedsiębiorcy mogli posłuchać ekspertów z branży, którzy prezentowali następujące tematy:

Trener Internetowych Rewolucji Google
Sylwia Kempa - Trener Internetowych Rewolucji Google (autor zdjęcia Arkadiusz Gola)
  • skuteczna komunikacja video - Wacek Wykrytowicz,
  • reklama i content marketing w video - Aneta Gąsiorek,
  • dlaczego firma potrzebuje video? - Kamil Skuza.
Agenda Flexiform Day w Katowicach
Agenda konferencji FlexiForm w Katowicach

 

 

Uczestnicy szkolenia mogli wygrać także atrakcyjne nagrody ufundowane przez grupę Polska Press. Wszelkie materiały i prezentacje wykorzystane podczas prezentacji będzie można pobrać ze strony FlexiForm Katowice. Zapraszamy także do zobaczenia relacji wideo z konferencji FlexiForm Day w Katowicach.

 

Wszystkich przedsiębiorców uczestniczących w konferencji, którzy są zainteresowani zwiększeniem widzialności swojej strony w wynikach wyszukiwarki, raz jeszcze zapraszamy do korzystania z naszej usługi pozycjonowanie Katowice. Dzięki odpowiednio zaplanowanej i przygotowanej strategii działań SEO możesz przyciągnąć do siebie nowych Klientów z Internetu.

 

 

SEM7 - kim jesteśmy?

SEM7 to grupa ekspertów w branży e-marketingu. Skutecznie pozycjonujemy naszych klientów i zapewniamy im wysoką widoczność w Internecie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności