Narzędzia i zasoby

Publikujemy darmowe raporty, artykuły i zestawienia, które pomogą Ci lepiej zrozumieć branże e-marketingu. Dzielimy się z Tobą bezpłatnymi narzędziami, dzięki którym zwiększysz skuteczność reklamy w Internecie. Podpowiadamy w jaki sposób można wykorzystać posiadane zasoby w przedsiębiorstwie, aby zapewnić wysoką konwersję sprzedaży.

 

Zmieniające się trendy w branży marketingu internetowego pozwalają na częste eksperymentowanie w zakresie doboru różnorodnych narzędzi i technik e-marketingu. Duża liczba dostępnych narzędzi nie ułatwia dokonania łatwego wyboru. Dlatego podpowiadamy, jak wybrać optymalne narzędzia marketingowe na poszczególnych etapach prowadzonej kampanii - począwszy od analizy rynku, przez segmentację klientów, stworzenie strategii marketingowej, aż po wdrożenie działań marketingowych i badanie skuteczności podjętych działań. 

 

Pobierz bezpłatne narzędzia, które wspierają rozwój biznesu w Interencie.

przeglądanie darmowych fotografii

20 darmowych banków zdjęć

13.04.2017 | Narzędzia i zasoby

Szukasz darmowych zdjęć wysokiej rozdzielczości? Już nie musisz korzystać z płatnych stocków. Prezentujemy zestawienie 20 najpopularniejszych banków z darmowymi zdjęciami.

Darmowy kurs Google

Darmowy kurs Google

17.08.2016 | Marketing internetowy

Chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje w zakresie marketingu internetowego? Prowadzisz własny biznes i szukasz sposobów na znalezienie nowego Klienta? Skorzystaj z darmowego kursu Internetowych Rewolucji. Zdobądź certyfikat Google i nowe umiejętności cyfrowe.

5 miejsc w sieci, gdzie warto być prowadząc lokalną firmę

5 miejsc w sieci, gdzie warto być prowadząc lokalną firmę

17.08.2016 | E-biznes

Czy chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w Internecie? Poznaj 5 miejsc w Internecie, w których warto zamieścić informacje o swojej firmie. Doradzamy, gdzie warto się pojawić i promować, aby zwiększyć widoczność reklamy i trafić bezpośrednio do lokalnych klientów.

SEM7 - kim jesteśmy?

SEM7 to grupa ekspertów w branży e-marketingu. Skutecznie pozycjonujemy naszych klientów i zapewniamy im wysoką widoczność w Internecie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami