Darmowy kurs Google

Chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje w zakresie marketingu internetowego? Prowadzisz własny biznes i szukasz sposobów na znalezienie nowego Klienta? Skorzystaj z darmowego kursu Internetowych Rewolucji. Zdobądź certyfikat Google i nowe umiejętności cyfrowe.

 

Kompetencje cyfrowe Europejczyków

Obecne badania pokazują, że aż 47% populacji UE ma niewystarczające lub bardzo nisko rozwinięte kompetencje cyfrowe. Dodatkowo szacuje się, że do 2020 r. powstanie nawet 900 tys. stanowisk pracy bazujących na umiejętnościach cyfrowych. Niezwykle ważne jest więc, aby zachęcić Europejczyków do podwyższania swoich kwalifikacji, aby ułatwić im łatwiejsze dopasowanie do szybko zmieniających się wymagań rynku pracy.

 

Google od lat wspiera rozwój przedsiębiorców, dostarczając im licznych narzędzi i rozwiązań, które pomagają osiągnąć sukces w Internecie. W ostatnim czasie bardzo intensywnie koncentruje się na rozwoju kwalifikacji ludzi, aby osiągnąć swój ambitny cel - przeszkolić dwa miliony osób z zakresu umiejętności cyfrowych do końca 2016 r.

 

Internetowe rewolucje Google

Zapoczątkowany w UK program Digital Garage, funkcjonuje obecnie w 28 krajach UE. Także Polacy mogą skorzystać z darmowego programu Internetowych Rewolucji. Odwiedzając stronę programu możesz poznać przedstawicieli z różnych firm i branż, którym udało się osiągnąć sukces biznesowy dzięki wdrożeniu przemyślanej strategii marketingu internetowego. Czytając krótkie historie sukcesu możesz zobaczyć, co daje promocja w sieci i dlaczego warto z niej korzystać.

 

Maskotki programu 'Internetowe Rewolucje'.

 

Darmowy kurs on-line

W ramach programu Internetowych Rewolucji, każdy może wziąć udział w bezpłatnym kursie online. Program szkolenia obejmuje szeroki pakiet działań, od mediów społecznościowych, przez wyszukiwarkę, aż po marketing internetowy. Zaletą kursu jest jego pełna elastyczność i darmowy charakter. Po ukończeniu kursu, każdy uczestnik otrzymuje certyfikat.

 

Kurs składa się z 23 modułów tematycznych. Każdy z nich podzielony jest na kilka lekcji, dzięki czemu przyswojenie informacji jest bardzo proste. Przykładowe moduły:

  • Wykorzystaj potencjał wyszukiwania;
  • Pokaż się lokalni;
  • Udoskonalaj swoje kampanie w wyszukiwarkach;
  • Pokaż się dzięki mediom społecznościowym;
  • Wykorzystaj możliwości filmów;
  • Rozwój międzynarodowy;
  • Zwiększ sprzedaż w Internecie.

 

Kto może wziąć udział w kursie?

Absolutnie każdy. Bez względu na to, czy jesteśmy etatowymi pracownikami, prowadzimy własną firmę, czy dopiero zaczęliśmy studia. Każdy, ko interesuje się tematyką marketingu internetowego, reklamą czy IT, z pewnością wyciągnie dla siebie wiele ważnych informacji. Ogromną zaletą kursu jest jego praktyczny charakter. Poznajemy konkretne przykłady działań i konkretne osoby. W nagraniach video występują właściciele własnych firm i osoby stawiające pierwsze kroki w e-marketingu. Dzięki temu kurs jest bardzo łatwy w odbiorze i inspiruje do większego wykorzystania potencjału Internetu.

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności