Kroniki agencji

Sprawdź czym się zajmujemy i w jaki sposób możemy pomóc Ci napędzić biznes w Internecie. W tej części bloga będziemy opisywać nasze najnowsze osiągnięcia oraz kierunki działania. Dzielimy się z Tobą wartościowymi informacjami z branży marketingu internetowego, dzięki którym będziesz mógł udoskonalić własną kampanię marketingową.

 

Od wielu lat specjalizujemy się w e-marketingu, realizując skuteczne kampanie promocyjne w Internecie zarówno dla lokalnych biznesów, jak i dużych firm. Zobacz w jaki sposób pracujemy i jak pomagamy Klientom rozwijać ich biznesy. Zobacz gdzie się szkolimy i w jaki sposób podwyższamy nasze kwalifikacje. Poznaj nasze kompetencje i doświadczenie w branży e-marketingu.  

konferencja Google w Brukseli

Spotkanie ambasadorów Google Growth Engine w Brukseli

01.06.2018 | Kroniki agencji

Nieustanny rozwój technologii i jej coraz większy wpływ na nasze życie codzienne, zdecydowanie prowokuje do dyskusji. Kierunek, w którym zmierzamy, jest wciąż wielką niewiadomą, co w wielu z nas wywołuje zarówno ekscytację, jak i niepewność, a nawet strach. Właśnie ta niepewność stanowiła punkt wyjścia do dyskusji na temat przyszłości rynku pracy, wpływu sztucznej inteligencji coraz śmielej wkraczającej w nasze życie oraz umiejętności najbardziej pożądanych przez pracodawców, w której wzięliśmy udział w Brukseli.

Spotkanie Ambasadorów Growth Engine Google w Atenach

Spotkanie Ambasadorów Growth Engine Google w Atenach

26.04.2017 | Kroniki agencji

Zobacz relację ze spotkania Ambasadorów programu Growth Engine w Atenach. Do udziału w spotkaniu zaproszeni zostali zaproszeni CEO, startupowcy, właściciele biznesów opartych na nowoczesnych technologiach oraz specjaliści ds. marketingu z krajów Europy Środkowo-Wschodniej.

Napędzamy rozwój opolskich biznesów

Napędzamy rozwój opolskich biznesów

10.03.2017 | Kroniki agencji

Tworzenie angażujących treści wideo to jeden z przepisów na sukces marketingowy dla lokalnego biznesu. Podczas opolskiej konferencji Flexiform Day uczestnicy mogli poznać narzędzia Google (i nie tylko), które umożliwiają napędzenie sukcesu biznesowego w Interencie.

Współpracujemy z Google

Współpracujemy z Google

17.08.2016 | Kroniki agencji

O wysokich kompetencjach i umiejętnościach zespołu SEM7 mogą się na co dzień przekonać nasi Klienci. Ostatnio także Google docenił naszą wiedzę i zaangażowanie, wybierając członka zespołu SEM7 do programu Growth Engine Ambassadors Programme. Ogromnie się z tego cieszymy i nie zamierzamy ukrywać dumy.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności