Współpracujemy z Google

O wysokich kompetencjach i umiejętnościach zespołu SEM7 mogą się na co dzień przekonać nasi Klienci. Ostatnio także Google docenił naszą wiedzę i zaangażowanie, wybierając członka zespołu SEM7 do programu Growth Engine Ambassadors Programme. Ogromnie się z tego cieszymy i nie zamierzamy ukrywać dumy.

 

Digital Garage napędza europejskie biznesy

Google to nie tylko marka najlepszej na świece wyszukiwarki internetowej. To przede wszystkim lider na rynku usług cyfrowych, któremu zawdzięczamy szybki, intuicyjny i powszechny dostęp do informacji. Google od lat wyznacza trendy w dziedzinie marketingu internetowego. Regularnie realizuje także programy, które mają na celu podwyższenie kwalifikacji cyfrowych ludzi w każdym wieku. Działania te mają napędzać dynamiczny rozwój społeczeństwa opartego na kompetencjach i umiejętnościach cyfrowych.

 

Taki jest również cel programu Digital Garage. Realizowany w 28 krajach UE program, zachęca coraz to większą część europejskiego społeczeństwa do korzystania z cyfrowych narzędzi do prowadzenia biznesu, nauki czy rozwijania swoich pasji.

 

Internetowe rewolucje dla każdego

Polski odpowiednik programu nosi nazwę Internetowe Rewolucje. W ramach programu przeprowadzono setki szkoleń i indywidualnych konsultacji z przedsiębiorcami. Śląska edycja Internetowych Rewolucji, realizowana w sezonie wakacyjnym 2015 przyniosła fantastyczne rezultaty. Celem akcji było przeszkolenie 1000 przedsiębiorców, którzy mogli dowiedzieć się, jak wykorzystywać narzędzia internetowe do zwiększenia poziomu sprzedaży, pozyskania nowych klientów czy ekspansji na nowe rynki.

 

Sylwia Kempa wraz z zespołem 'Internetowe Rewolucje' w Katowicach.

 

Szkolenia były prowadzone przez trzy 10-osobowe grupy ekspertów. Głównym dowodzącym jednego z zespołów ekspertów Internetowych Rewolucji i szkoleniowcem w jednym została Sylwia - nasza ekspertka od tworzenia skutecznych strategii contentowych. W zespole SEM7 zajmuje pozycje Content Marketing Manager i pomaga Klientom rozwijać biznes w Internecie za pomocą wartościowej i angażującej treści.

 

Growth Engine Ambassadors Programme

W lipcu 2016 Sylwia została zaproszona do udziału w spotkaniu ambasadorów Programu Growth Engine Ambassadors Programme w Dublinie. Spotkanie, które odbyło się w siedzibie Google, było pełne wartościowej wiedzy merytorycznej, inspirujących sesji i bardzo dobrej zabawy. Uczestnicy z całej Europy mieli okazję podzielić się swoimi doświadczeniami i zyskać nowych parterów w biznesie. Przeglądając zdjęcia z dublińskiej siedziby Google, nie mamy wątpliwości, że uczestnikom nie brakowało pozytywnej energii i motywacji do dalszego rozwoju swoich cyfrowych umiejętności.

 

Sylwia Kempa na spotkaniu ambasadorów Programu 'Growth Engine Ambassadors Programme' w Dublinie.

 

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności