Szkolimy opolskich przedsiębiorców

Marketing internetowy ma ogromną moc w zwiększaniu rozpoznawalności marki i zdobywaniu nowych Klientów. Niezależnie czy prowadzimy duży biznes, czy mały lokalny firmę, dobrze zaplanowana strategia obecności w Internecie może przełożyć się na nowych Klientów i stabilny rozwój firmy. O tym właśnie mówiliśmy podczas konferencji Flexiform w Opolu. Spotkanie odbyło się 9 marca 2017 r. w opolskim Centrum Nauka Biznes. Tematem przewodnim konferencji był video marketing jako metoda nowoczesnego i angażującego prezentowania treści w Internecie.

Flexiform Day w Opolu

Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się wielu praktycznych informacji podczas prezentacji 'Google (i nie tylko) dla biznesu'. Trener Internetowych Rewolucji zachęcał także przedsiębiorców do segmentacji Klientów i regularnego korzystania z analityki internetowej. Podkreślała znaczenie funkcjonalności i użyteczności stron internetowych, jako kluczowych aspektów sukcesu. Osoby, które stawiają pierwsze kroki w świecie marketingu internetowego zostały zachęcone do korzystania z darmowej platformy Internetowych Rewolucji Google.

 

 

Konferencja Flexiform Day w Opolu
Gadżety Internetowych Rewolucji Google na tle prezentacji Flexiform Day w Opolu

 

Spotkanie było doskonałą okazją do skonfrontowania swojej wiedzy i dotychczasowych doświadczeń w prowadzeniu działań marketingowych, z opiniami i radami ekspertów. W czasie konferencji poszczególni prelegenci zachęcali do tworzenia wartościowego i angażującego przekazu wideo.

 

Konferencja Flexiform była adresowana do przedsiębiorców, którzy chcieli poznać najnowsze trendy i rozwiązania wdrażane w komunikacji marketingowej. Zachęcamy do zobaczenia relacji zdjęciowej ze spotkania Flexiform Day w Opolu.

 

 

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności