Program Growth Engine Ambassadors

Niezależnie od branży oraz wielkości prowadzonego biznesu, wykorzystanie narzędzi Google może znacząco napędzić rozwój biznesu. Dlatego też Google wychodzi naprzeciw potrzebom przedsiębiorców. Aby jeszcze lepiej poznać ich potrzeby i dostarczyć im niezbędnych narzędzi do prowadzenia skutecznej promocji, Google utworzył specjalny program Growth Engine. W jego ramach realizowane są liczne inicjatywy edukacyjne oraz promocyjne. Jednym z flagowych programów Google są Internetowe Rewolucje. Program ten jest prowadzony we wszystkich krajach UE pod nazwą Digital Garage.

 

Aby zachęcić przedsiębiorców oraz osoby, które dopiero zakładają swój biznes do podwyższania kompetencji cyfrowych, Google prezentuje ciekawe przykłady firm biorących udział w programie Growth Engine Ambassadors Programme. Przykłady ambasadorów mogą okazać się praktyczną wskazówką dla osób, które chciałaby wykorzystać potencjał Internetu do zwiększenia liczby Klientów lub zaistnieć na nowych rynkach. Ambasadorzy Google z chęcią dzielą się swoim doświadczeniem oraz prezentują historię rozwoju swojego biznesu w formie case study.

 

Spotkanie Ambasadorów Growth Engine w Atenach

Coroczne spotkania Ambasadorów Programu Growth Engine są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń oraz zaczerpnięcia inspiracji do dalszego rozwoju biznesu. Spora dawka praktycznych szkoleń oraz możliwość bezpośredniej konsultacji z Googlersami to zdecydowanie największe atuty tych spotkań.

 

Spotkanie Ambasadorów Growth Engine w Atenach
Spotkanie Ambasadorów Growth Engine w Atenach

 

W czasie spotkania w jednym miejscu zebrali się właściciele biznesów, założyciele startupów oraz osoby związane z branżą nowoczesnych technologii i marketingu internetowego. Tegoroczne spotkanie Ambasadorów Google z obszaru Europy Środkowo - Wschodniej odbyło się w Atenach. Poza okazją do networkingu dla ambasadorów został przygotowany ciekawy program szkoleniowy. Spotkanie było także okazją do wymiany doświadczeń i skonsultowania ważnych kwestii z punktu widzenia rozwoju biznesu.

 

Szkolenie Growth Engine w Atenach
Spotkania Ambasadorów są doskonałą okazją do networkingu innowacyjnych biznesów z Europy

 

W czasie spotkania nie zabrakło przyjaznej atmosfery, pięknych widoków i dodatkowych atrakcji.

 

Sesja zdjęciowa podczas spotkania Growth Engine
Sesja zdjęciowa Ambasadorów Programu Growth Engine

SEM7 w programie Growth Engine

SEM7 ma także swoją reprezentację w programie Growth Engine. Sylwia nasza specjalistka ds. content marketingu, a także trenerka Internetowych Rewolucji jest Ambasadorką programu Growth Engine. Bardzo cieszymy się, że historia rozwoju naszych marek została doceniona przez Google. Dzięki uczestnictwie w programie możemy pochwalić się stałą współpracą z Google i korzystać z dodatkowych akcji szkoleniowych i promocyjnych.

 

 

 

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności