Reklama w mapach google

"Miliard ludzi na świecie korzysta co miesiąc z map Google. Jeżeli jeszcze Twoja firma nie posiada wizytówki na mapie Google, to najwyższy czas ją założyć."

 

Założenie wizytówki na mapie Google nie tylko pomaga Twoim Klientom dotrzeć do firmy, ale przede wszystkim zwiększa widoczność marki w Internecie.

 

Reklama na mapach Google polega na stworzeniu firmowej wizytówki i zaznaczeniu na mapie Google swojej siedziby. Działanie to wykonuje się jednorazowo. Wizytówki na mapie są bezpłatne, a sam proces jej założenia jest bardzo łatwy. Zakładając wizytówkę należy spełniać jedno, podstawowe kryterium - musimy posiadać fizyczny adres firmowy. Nie oznacza to bynajmniej, że nie możemy prowadzić działalności zdalnej. Adres firmowy jest potrzebny do weryfikacji wizytówki, która najczęściej realizowana jest za pomocą kodu weryfikacyjnego, przesyłanego pocztą tradycyjną na konkretny adres siedziby.

 

Zakładając wizytówkę na mapie, powinniśmy także wpisać najważniejsze dane dot. działalności, takie jak numer telefonu, godziny otwarcia oraz czym się zajmujemy. Dzięki temu zapewniamy naszym potencjalnym odbiorcom możliwość nawiązania szybkiego kontaktu z nami.

mapa Google

Lokalne wyniki wyszukiwania - najważniejsze czynniki rankingowe 2018

08.01.2019 | Marketing internetowy

Prowadzisz lokalną firmę? Dowiedz się, jakie czynniki wpływają teraz na pozycje w lokalnych wynikach wyszukiwania i w jakie aspekty warto aktualnie inwestować w szczególności.

Jak założyć wizytówkę na mapach Google?

Jak założyć wizytówkę na mapach Google?

17.08.2016 | Marketing internetowy

Pokaż się swoim Klientom na mapie Google. Jeżeli jeszcze nie korzystasz z tej usługi, przeczytaj nasz poradnik. Podpowiadamy w jaki sposób można założyć firmową wizytówkę na mapie. 

5 miejsc w sieci, gdzie warto być prowadząc lokalną firmę

5 miejsc w sieci, gdzie warto być prowadząc lokalną firmę

17.08.2016 | E-biznes

Czy chcesz dotrzeć do szerokiego grona odbiorców w Internecie? Poznaj 5 miejsc w Internecie, w których warto zamieścić informacje o swojej firmie. Doradzamy, gdzie warto się pojawić i promować, aby zwiększyć widoczność reklamy i trafić bezpośrednio do lokalnych klientów.

Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności