Warsztaty w Campusie Google w Warszawie

W nowym roku Agencja SEM7 nie zwalnia tempa. 8 lutego gościliśmy w Campusie Google w Warszawie.

 

Sylwia - nasza specjalistka ds. content marketingu, a zarazem trenerka Internetowych Rewolucji Google została zaproszona przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet do wygłoszenia prelekcji na temat możliwości podwyższania swoich kompetencji cyfrowych.

 

Podczas szkolenia Sylwia zaprezentowała funkcjonalności Platformy Internetowych Rewolucji Google, a także zachęcała do uwzględnienia potencjału rynku mobile w strategii marketingowej firmy.

 

Szkolenie było częścią programu akceleracyjnego Biznes w Kobiecych Rękach, którego głównym celem jest zainspirowanie i zmotywowanie kobiet do zakładania oraz rozwijania własnych firm.

 

W Campusie Google zostawiliśmy także widoczny ślad obecności :)

 

Wizytówka icube.pl w Campusie Google w Warszawie
Wizytówka icube.pl w Campusie Google w Warszawie

 

 

 

SEM7 - kim jesteśmy?

SEM7 to grupa ekspertów w branży e-marketingu. Skutecznie pozycjonujemy naszych klientów i zapewniamy im wysoką widoczność w Internecie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności