Nowa edycja Internetowych Rewolucji

Już z początkiem kwietnia ruszy nowa edycja Internetowych Rewolucji. Każda mikro, mała i średnia firma będzie mogła skorzystać z darmowego wsparcia eksperta Internetowych Rewolucji. Jeżeli chcesz się przekonać, czy obrana przez Twoją firmę strategia obecności w Internecie jest właściwa, projekt Internetowych Rewolucji to doskonała okazja do zweryfikowania skuteczności podejmowanych działań marketingowych.  Firmy zainteresowane bezpłatnym doradztwem będą mogły umówić się na spotkanie z ekspertem, który odwiedzi Twoją firmę i wskaże w jakich kierunkach warto rozwijać strategię marketingową.

Szkolenie w Warszawie

Nasza trenerka Sylwia szkoliła nową ekipę ekspertów Internetowych Rewolucji w Warszawie. Warsztaty miały praktyczną formę i opierały się na wymianie doświadczeń.

 

Szkolenie ekspertów Internetowych Rewolucji
Szkolenie Internetowych Rewolucji w Warszawie

Napędź rozwój swojego biznesu

Czy masz pewność, że przyjęta przez Ciebie strategia działań marketingowych jest skuteczna? Jeżeli chcesz się dowiedzieć, jak zdobyć większą liczbę Klientów lub też zwiększyć rozpoznawalność swojej marki, weź udział w Internetowych Rewolucjach.

 

Jednocześnie zachęcamy także do skorzystania z usług Agencji SEM7, która oferuje usługę pozycjonowania stron w Warszawie. Możemy przygotować i przeprowadzić kompleksową strategię marketingową dla Twojego biznesu. Jeżeli więc chcesz zapewnić swojej firmie stabilny rozwój, a także wyprzedzić lokalną konkurencję zgłoś się do nas.

 

 

 

SEM7 - kim jesteśmy?

SEM7 to grupa ekspertów w branży e-marketingu. Skutecznie pozycjonujemy naszych klientów i zapewniamy im wysoką widoczność w Internecie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności