Internetowe Rewolucje na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie

Studenci Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie mieli okazję się przekonać, dlaczego warto podnosić kwalifikacje i umiejętności w obszarze marketingu internetowego.

 

17 listopada 2016 r. zostało przeprowadzone całodzienne szkolenie, podczas którego studenci dowiedzieli się jak wykorzystywać Internet do promowania swoich działań i napędzenia biznesu. Informowaliśmy także o perspektywach rozwoju kariery w marketingu internetowym. Uczestnicy szkolenia poznali najnowsze trendy w marketingu internetowego i dowiedzieli się z jakich narzędzi warto skorzystać, aby wypromować swoją firmę w Internecie. Zachęcaliśmy studentów do stałego podwyższania wiedzy za pomocą darmowej platformy Internetowych Rewolucji Google. Poleciliśmy szereg wartościowych blogów eksperckich i publikacji związanych z marketingiem internetowym.

 

Materialy promocyjne Internetowych Rewolucji Google
Materiały promocyjne Internetowych Rewolucji Google

 

Program szkolenia Internetowych Rewolucji

W czasie szkolenia poruszone zostały następujące zagadnienia :

Na zakończenie uczestnicy szkolenia mogli przystąpić do testu podsumowującego zdobytą wiedzę. Pozytywne zaliczenie testu gwarantuje zdobycie certyfikatu od Google.

 

SEM7 w zespole trenerskim Internetowych Rewolucji

Szkolenia prowadzone były przez trenerów Internetowych Rewolucji Google, w tym m.in. przez Sylwię - specjalistkę ds. content marketingu w SEM7, która poprowadziła prezentację z zakresu obecności w sieci, e-commerce, kampanii eksportowych oraz pracy w marketingu internetowym.

 

Trener SEM7 prowadzący szkolenie Internetowych Rewolucji Google
Trener SEM7 prowadzący szkolenie Internetowych Rewolucji Google

 

Spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem ze strony studentów. Ze względu na bardzo dużą liczbę zgłoszeń, szkolenia odbywały się równolegle w dwóch salach. O powodzeniu inicjatywy świadczą bardzo dobre oceny w ankietach i chęć udziału w kolejnych akcjach Google.

 

 

 

SEM7 - kim jesteśmy?

SEM7 to grupa ekspertów w branży e-marketingu. Skutecznie pozycjonujemy naszych klientów i zapewniamy im wysoką widoczność w Internecie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności