Internetowe Rewolucje Google dla studentów

Google wraca na uczelnie i proponuje studentom niezwykle atrakcyjne metody podwyższania swoich umiejętności z zakresu marketingu internetowego. W zespole trenerskim Internetowych Rewolucji Google po raz kolejny znalazł się trener naszej Agencji SEM7.

 

Google na uczelniach

Firma Google ruszyła z nową edycją szkoleń dla studentów w ramach projektu Internetowe Rewolucje. Od początku roku akademickiego 2016 / 2017 studenci mogą korzystać z szerokiej oferty darmowych kursów. Każda uczelnia w Polsce może zgłosić się do programu i zaprosić trenerów Google do przeprowadzenia szkoleń w swojej siedzibie. Ciekawy program w połączeniu doskonałą kadrą trenerską gwarantuje bardzo atrakcyjną formułę szkoleniową.

 

Bezpłatne kursy z marketingu internetowego

Jesteś studentem i chcesz rozwijać swoje kompetencje cyfrowe? W takim razie nie możesz przegapić programu Internetowych Rewolucji Google, który dedykowany jest studentom polskich uczelni. Sprawdź, jakie działania Google oferuje studentom i zapisz się już dziś!

 

W ramach swojego programu Google organizuje 3 rodzaje działań:

 

Całodzienne szkolenia, które umożliwiają zdobycie certyfikatu

W ramach szkolenia studenci mają okazję zdobyć wiedzę z zakresu e-marketingu, świata multiscreen, e-commerce, kampanii eksportowych oraz możliwości podjęcia pracy w branży marketingu internetowego. Na zakończenie uczestnicy szkolenia mogą podjeść do testu, który umożliwia uzyskania certyfikatu od Google. Jest nam bardzo miło poinformować, iż jednym z trenerów Internetowych Rewolucji Google została Sylwia Kempa - Content Manager SEM7 . Jesteśmy przekonani, że studenci biorący udział w szkoleniach Internetowe Rewolucje nie tylko zdobędą niezwykle praktyczną wiedzę z zakresu marketingu internetowego, ale przede wszystkim zmotywują się do dalszego podwyższania swoich umiejętności i kompetencji w tym zakresie.

 

 

Szkolenie Internetowych Rewolucji Google na SGH w Warszawie
Szkolenie Internetowych Rewolucji Google na SGH w Warszawie

Szkolenia, które inspirują do tworzenia i wdrażania własnych inicjatyw biznesowych.

Organizowane przez Google szkolenia to idealna okazja do odkrycia potencjału marketingu internetowego oraz poznania osób, które osiągnęły sukces dzięki promocji swojej działalności w Internecie. W czasie spotkania studenci zostają wprowadzeni w świat marketingu internetowego przez trenera Internetowych Rewolucji Google. Bardzo inspirującą częścią szkolenia są z pewnością wystąpienia dwóch praktyków biznesu - osób, którzy dzięki mocy Internetu stworzyli i rozwinęli swój biznes. Udział w spotkaniach jest bezpłatny.

 

Gadżety dla studentów biorących udział w Internetowych Rewolucjach Google
Gadżety dla studentów biorących udział w Internetowych Rewolucjach Google

 

Kursy marketingu internetowego dostępne na platformie on-line.

Chciałbyś nabyć lub podwyższyć swoje kompetencje cyfrowe? Chcesz się dowiedzieć w jaki sposób możesz prowadzić swój biznes w Internecie? Skorzystaj z darmowej platformy Internetowych Rewolucji, na której znajdziesz 23 kursy on-line. Platforma jest idealnym rozwiązaniem dla studentów, którzy interesują się marketingiem internetowym, a niestety nie mają możliwości wzięcia udziału w kursie na swojej uczelni.

 

 

 

SEM7 - kim jesteśmy?

SEM7 to grupa ekspertów w branży e-marketingu. Skutecznie pozycjonujemy naszych klientów i zapewniamy im wysoką widoczność w Internecie.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami
Używamy plików cookies aby ułatwić Ci korzystanie z naszych stron www, do celów statystycznych oraz reklamowych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci Twojego urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zmienić ustawienia przeglądarki tak, aby zablokować zapisywanie plików cookies. Więcej informacji znajdziesz w naszej polityce prywatności